fbpx

NASZA MISJA

Jesteśmy jedyną tak dużą legalną Polską firmą kupującą dostęp do kont z używanymi grami komputerowymi. Posiadamy długie 15-letnie doświadczenie. Naszym podstawowym celem jest pomoc graczom w sprzedaży używanej gry, której już nie potrzebują.

JAK POWSTAŁ POMYSŁ?

Pomysł na taką działalność powstał, ponieważ sami jesteśmy graczami i zdajemy sobie sprawę z tego, że kontakt z pomocą techniczną w dużych firmach jest frustrujący i często niesatysfakcjonujący. Dotyczy to kuriozalnych żądań jakie dostawca gier stawia wobec osoby kontaktującej się z pomocą techniczną (np.  wymaganie przesyłania kopii dokumentów) jak i pewnych uciążliwych działań (blokady konta, których powodem jest zmiana adresu IP, zawieszanie kont, na których grała inna osoba itp.)

KUPOWANIE DOSTĘPU DO KONT

Zależy nam na zadowoleniu naszych Kontrahentów - dlatego zawsze oferujemy uczciwą cenę za stosowne prawa do używanej gry (której elementem może być konto), wynikającą z zaawansowania i osiągnięć. Formy płatności: przelew do dowolnego banku krajowego, Payu oraz Paypal. Zależy nam, aby osoby zbywające na naszą rzecz stosowne prawa (których elementem może być konto) czuły się bezpiecznie, dlatego kontakt z nami jest dostępny przez cały czas zawierania transakcji.

Image is not available
Slider

PROBLEM TWÓRCÓW GIER

Wielkie korporacje tworzące gry starają się zabronić w swoim regulaminie odsprzedaży używanych gier, w szczególności stosownych praw do korzystania z utworu prawnoautorskiego, by zwiększyć swoje zyski i uniemożliwić graczom wyciągnięcie z używanej gry uczciwej ceny. Kupującego natomiast stawiają w problematycznej sytuacji gdy przy kontakcie z supportem wymagają szczegółowych danych lub dokumentów ze względu na inne IP lub problem z płatnością. Często wykorzystują swoją uprzywilejowaną pozycję, która pozwala (wg. ich regulaminu) zrobić z kontem co im się żywnie podoba, nie zostawiając graczowi realnej szansy na odwołanie się od decyzji dotyczącej konta, za które zapłacił. W tym miejscu wchodzimy my, jako pośrednik transakcji które i tak wykonujecie, wyręczamy was w transakcji oraz kontakcie z supportem czy problemach z kupującymi. Nasza firma działa w oparciu zarówno o przepisy prawa, jak i wytyczne określone w orzecznictwie Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, w dwóch głośnych sprawach (sygn. akt: C 166/15 i C -128/11). Zasadniczo wyroki w tych sprawach, z zastrzeżeniem określonych w nich warunków, idą w kierunku potwierdzenia możliwości sprzedaży kopii programu komputerowego przez nabywcę, nawet jeśli podmiot uprawniony z praw autorskich w warunkach licencji przewidział zakaz dalszego obrotu tym programem.

A CO NAJWAŻNIEJSZE?

U nas po ustaleniu ceny, najpierw otrzymasz pieniądze, a dopiero potem przekażesz nam dostęp do konta.