NASZA MISJA

Jesteśmy jedyną legalną Polską firmą kupującą dostęp do kont z grami komputerowymi. Posiadamy długie 9-letnie doświadczenie. Naszym podstawowym celem jest pomoc graczom w sprzedaży używanej gry, której już nie potrzebują.

JAK POWSTAŁ POMYSŁ?

Pomysł na taką działalność powstał, ponieważ sami jesteśmy graczami i zdajemy sobie sprawę z tego, że kontakt z pomocą techniczną w dużych firmach jest frustrujący i często niesatysfakcjonujący. Dotyczy to kuriozalnych żądań jakie dostawca gier stawia wobec osoby kontaktującej się z pomocą techniczną (np. wymaganie przesyłania kopii dokumentów) jak i pewnych uciążliwych działań (blokady konta, których powodem jest zmiana adresu IP, zawieszanie kont, na których grała inna osoba itp.)

KUPOWANIE DOSTĘPU DO KONT

Zależy nam na zadowoleniu naszych Kontrahentów - dlatego zawsze oferujemy uczciwą cenę za konto, wynikającą z jego zaawansowania i osiągnięć. Formy płatności: przelew do dowolnego banku krajowego oraz Payu. Zależy nam, aby osoby przekazujące nam konto czuły się bezpiecznie, dlatego kontakt z nami jest dostępny przez cały czas zawierania transakcji.

Image is not available
Slider

PROBLEM TWÓRCÓW GIER

Wielkie korporacje tworzące gry aktywnie blokują możliwość używania używanych gier i ich sprzedawania. Często wykorzystują swoją uprzywilejowaną pozycję, która pozwala (wg. ich regulaminu) zrobić z kontem co im się żywnie podoba, nie zostawiając graczowi realnej szansy na odwołanie się od decyzji dotyczącej konta, za które zapłacił. Producent nie ma prawa zbanować lub zamknąć wykupionej licencji, sprzedaż używanych gier jest całkowicie legalna. W rzeczywistości banowanie kont za sprzedaż to MIT. A regulamin jedynie straszy graczy, ponieważ zbanowanie sprzedanej gry jest niezgodne z Polskim i Europejskim prawem. 

A CO NAJWAŻNIEJSZE?

U nas po ustaleniu ceny, najpierw otrzymasz pieniądze, a dopiero potem przekażesz nam dostęp do konta.